Skip to content

Sideskap til HS/FS 400-630A og MS/FS 800-1250A 400V (02206) m/ 3m 5G50 H07RN-F (Sikres med 160A)

Utvid målesentralen din med sideskap som gir ekstra uttaksmuligheter. Enklere tilkobling og fleksibilitet for effektive elektriske installasjoner.

  • Enkel montering direkte på kapslingen
  • Øker antallet stikkontaktkurser på sentralen
  • Kompatibel med effektbrytere opptil 250A
  • Leveres komplett med tilførselskabel

Rød 63 hvit tekstRød 63 hvit tekstRød 32 hvit tekst 2Rød 32 hvit tekst 2

Schuko uten tekstSchuko uten tekstSchuko uten tekstSchuko uten tekstSchuko uten tekstSchuko uten tekst


Produktnummer:  18780970 Kategori:

Del:

Sideskap designet for å utvide kapasiteten på store målesentraler som MS 800A, MS 1000A og MS 1250A, og gir ekstra uttaksmuligheter for stikkontaktkurser. Den enkle installasjonen gjør det mulig å montere skapet direkte på kapslingen av målersentralen uten behov for spesialverktøy.

Sideskapet er laget for tilkobling til effektbryter på 250A eller lavere, og leveres med en ferdig tilførselskabel for enkel installasjon. Hver enhet er designet for å sikre sikker og effektiv tilkobling, samtidig som den praktiske «kupé»-funksjonen for kabelinnforing gjør det enkelt å trekke inn selv store og stive kabler uten behov for verktøy.

Sideskapene er en ideell løsning for å maksimere funksjonaliteten i større målesentraler, og gir både mer tilgjengelig strømuttak og enklere kabling.

  • Kompatibelt med MS 800A, MS 1000A og MS 1250A målesentraler
  • Gir ekstra uttaksmuligheter for stikkontaktkurser
  • Enkel montering direkte på kapslingen
  • Tilkobles effektbryter (250A eller lavere)
  • Leveres komplett med tilførselskabel
  • Gir enkel kabelinnføring uten behov for verktøy

Øk kapasiteten og effektiviteten i målesentralen din med dette brukervennlige sideskapet, og få mer fleksibilitet i strømfordelingen.

 

Bildene kan avvike fra hvordan produktet faktisk ser ut, med tanke på bl.a. bestykning og spenning

For at vi skal kunne hjelpe deg, må du gi oss litt informasjon.

For at vi skal kunne hjelpe deg, må du gi oss litt informasjon.