Kontakt oss

 

 

Besøksadresse: 

Håtveitvegen 13, 3810 Gvarv, Norway

 

Sentralbord Telefon: 

35 95 93 00

 

E-post: 

info@holteindustri.no

 

 

 

Vestfold| Telemark| Gamle Buskerud

 

Hans Erik Kortvedt

Salgssjef | Head of Sales

+47 971 88 311

hans-erik@holteindustri.no

 

 

Vestlandet|Rogaland|Agder|Møre

 

Tommy Aleksandersen

Distriktssjef | Area Sales Manager

+47 913 48 717

tommy@holteindustri.no

 

 

Østlandet

 

Lars Brøseth

Distriktssjef | Area Sales Manager

+47 918 09 595

lars@holteindustri.no

 

 

Innesalg

 

Karine Risdalen

Salg og markedsføring| Sales and marketing 

+47 902 10 937

karine@holteindustri.no

 

 

Vestlandet|Rogaland|Agder|Møre| Nord-Norge

 

Vegar Grumheden

Vikarierende Distriktssjef

+47 971 56 056

vegar@holteindustri.no

 

1

1

 11

Jon Hesthag

Daglig Leder | Managing Director

 +47 482 62 365

jon@holteindustri.no

 


Bestillinger kan også gjøres vi vår nettbutikk eller ved å ringe vårt sentralbord på 35 95 93 00


 

Strøm|Varme

 

Åge Bjørnerud

Teknisk Sjef|Technical Manager

 +47 971 01 543

aage.bjornerud@holteindustri.no

 

Strømprodukter

 

Jarle Skoftedalen

Utviklingsingeniør|Development Engineer

+47 922 33 653

jarle@holteindustri.no

 

Varmeprodukter

 

Karl Ingar Asland

Utviklingsingeniør|Development Engineer

+47 971 20 180

karl@holteindustri.no

 

Service Varme

 

Verksted

+47 954 30 119

info@holteindustri.no

 


 

June Heidi Haugdal

Økonomi- og personalansvarlig

Accountant- and Personnel Manager

 +47 478 05 650

jun-hei@holteindustri.no

 

 

Lager og logistikk

 

Warehouse and Logistics

+47 902 42 728

pakkeriet@holteindustri.no

 

 

Eivind Oskasin

Produksjonsleder

Production Manager

+47 902 60 096

eivind@holteindustri.no

 

© 2024 Holte Industri AS